Masaüstü & Mobil Push Bildirim Sistemi

Masaüstü & Mobil Push Bildirim Sistemi Bildirt.com müşterileriniz & ziyaretçileriniz için, kendinizi hatırlatmak, güncel kampanya ve son gelişmelerinizi duyurmak için hızlı alt yapısı ile premium çözümler sunar…

Türkiye’nin ilk yerli push bildirim sistemi diğer bildirim sistemlerinden ayıran farklar.

Mobil/Masaüstü uyumluluk
Kolay kurulum, API desteği
Tek aşamalı abone toplama
7/24 telefon ile destek
Sınırsız bildirim
Hızlı gönderim
Akıllı gönderim
Gelişmiş istatistikler

Hızlı Gönderim & Yüksek İzin Toplama

Bildirt.com ziyaretçilerinizden izin toplarken, hızlı gösterimi sayesinde diğer yöntemlere göre daha yüksek oranda izin toplama performansına sahiptir.

Ayrıca onaylı bildirim takipçilerinize, sayıları ne kadar yüksek olursa olsun, çok kısa sürede bildirimleri teslim edecek şekilde optimize edilmiştir. Milyonları aşkın kullanıcılarınız olsa bile, en fazla bir kaç saniye içinde tüm bildirimleri tarayıcıya gönderir. Bu hızı deneyerek görebilirsiniz!

Mobil Platformlarda Yüksek Uyumluluk

Akıllı telefonlarda tam uyumluluk sağlayacak şekilde optimize edilmiş alt yapısı ile Bildirt.com sizi mobilde de unutulmaz kılacak!

Akıllı telefonlarda web push sistemi ile takipçilerinize an be an kampanyalarınızı, duyurularınızı ve son gelişmeleri anında bildirim ekranında gösterebileceksiniz.

Detaylı Analiz & Raporlama

Analiz & raporlama şüphesiz bu işin en önemli kısımı!

Bildirt.com web push bildirim sistemi paneli, aktif & pasif kullanıcılar, mesaj iletim ve geri dönüşüm oranları ve diğer tüm istatistikleri detaylı olarak grafiklerle kullanımınıza sunar.