Push Bildirimler

Masaüstü & Mobil tarayıcı ve uygulama bildirimleri

Push Bildirimler2018-12-28T22:11:38+00:00

Masaüstü & Mobil Push Bildirim Sistemi

Bildirt.com müşterileriniz & ziyaretçileriniz için, kendinizi hatırlatmak, güncel kampanya ve son gelişmelerinizi duyurmak için hızlı alt yapısı ile premium çözümler sunar…

Bildirt.com, Türkiye’nin ilk yerli push bildirim sistemi olarak, müşterilerine iyi bir deneyim sunmak amacıyla web push bildirim sistemini hizmete almıştır. Web push bildirim sistemi ile, ziyaretçilerinizden tarayıcı bildirimi izini alıp, müşterilerinizi haberler, satışlar, sipariş durumu veya diğer önemli olaylar hakkında bilgilendirmek için harika bir çözüm sunar.

KAYDOL

Hızlı Gönderim & Yüksek İzin Toplama

Bildirt.com ziyaretçilerinizden izin toplarken, hızlı gösterimi sayesinde diğer yöntemlere göre daha yüksek oranda izin toplama performansına sahiptir.

Ayrıca onaylı bildirim takipçilerinize, sayıları ne kadar yüksek olursa olsun, çok kısa sürede bildirimleri teslim edecek şekilde optimize edilmiştir. Milyonları aşkın kullanıcılarınız olsa bile, en fazla bir kaç saniye içinde tüm bildirimleri tarayıcıya gönderir. Bu hızı deneyerek görebilirsiniz!

HEMEN DENEYİN

Mobil Platformlarda Yüksek Uyumluluk

Akıllı telefonlarda tam uyumluluk sağlayacak şekilde optimize edilmiş alt yapısı ile Bildirt.com sizi mobilde de unutulmaz kılacak!

Akıllı telefonlarda web push sistemi ile takipçilerinize an be an kampanyalarınızı, duyurularınızı ve son gelişmeleri anında bildirim ekranında gösterebileceksiniz.

Detaylı Analiz & Raporlama

Analiz & raporlama şüphesiz bu işin en önemli kısımı!

Bildirt.com web push bildirim sistemi paneli, aktif & pasif kullanıcılar, mesaj iletim ve geri dönüşüm oranları ve diğer tüm istatistikleri detaylı olarak grafiklerle kullanımınıza sunar.

Yönetim Paneli Demo

Siz de Premium Hizmeti Hak Ediyorsunuz!

Bildirt.com ile Sitenizin ziyaretçilerine anlık web push bildirimleri gönderin! Aklınıza takılan diğer detaylar için destek birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim